Witam na mojej stronie!

Mam na imię Marcin, a fotografia ślubna to moja pasja i sposób na życie, którym chcę się z Tobą podzielić.

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Dlatego tworzę zdjęcia ślubne, które potrafią wyrazić więcej niż słowa i są wspaniałą opowieścią o miłości.

Chwytam emocje, wzruszenia, przelotne gesty, uśmiechy, łzy szczęścia i radości. Cudowne chwile, które zostaną z Wami na zawsze dzięki profesjonalnym fotografiom ślubnym, jakie dla Was wykonam. Tworzę reportażowo - artystyczne zdjęcia ślubne, z autorską obróbką i retuszem zachwycające autentycznością, kreatywnością, magicznymi kadrami i wspaniałą paletą emocji, jakie utrwalam na fotografii. Towarzyszę Wam począwszy od reportażu z przygotowań do ślubu, po przyjęcie weselne, aż po sesję plenerową i studyjną, wykonując wyjątkowe fotografie ślubne, które będziecie oglądać ze łzami wzruszenia.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej, wiedzy, unikalnemu spojrzeniu i wysokiej jakości profesjonalnemu sprzętowi na jakim pracuję możecie być pewni, że wybierając mnie jako fotografa ślubnego otrzymacie niezwykłe, doskonałej jakości zdjęcia ślubne, tak jak oczekujecie. A wszystko w szybkim terminie realizacji, bo wiem, że tak samo jak ja nie możecie doczekać się efektów.

Ale najważniejsze są moje zdjęcia. Niech mówią same za siebie. Te niezapomniane emocje, wyjątkowe chwile i niezwykłe uczucia. Fotografia jaką proponujemy to reportaże dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką

Jestem fotografem województwa pomorskiego, jednak wykonuję zlecenia w innych odległych miejscowościach. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z moją ofertą.

Jeśli zdecydujecie się na mnie opowiem Waszą wyjątkową historię. Stworzę dla Was profesjonalne zdjęcia ślubne, które będą spełnieniem marzeń o najpiękniejszej i najbardziej wzruszającej pamiątce z Dnia Ślubu.

Copyrights © 2019 Marcin Woszczak Fotografia